Корпус AZZA Apollo 430 білий (CSAZ-430W-DF2)
Відео 1Фото 8 |
AZZA Apollo 430 білий
білий чорний
Форм-фактор корпусу:Midi Tower
Розмір материнки:ATX
Потужність БЖ:без БЖ
Внутрішніх відсіків 3.5":2 шт
Внутрішніх відсіків 2.5":6 шт
Лицьова панель:USB 3.1 gen1
Як вибрати корпус для ПКОсновні критерії вибору стильного комп'ютерного корпусу з гарною функціональністю та ефективністю
Світи яскраво: все що ви хотіли знати про RGB-підсвічування в ПКРозбираємося, як з'явилася підсвічування в ПК, чим вона корисна, і які системи синхронізації присутні на ринку
Всі характеристики
Купити AZZA Apollo 430 білий
Усі ціни 26 →Корпус Azza CSAZ-430W-DF2 | 3 110 грн. |
Корпус Azza CSAZ-430W-DF2 | 3 110 грн. |
Корпус Azza APOLLO WH (CSAZ-430W-DF2) | 2 765 грн. |
Azza APOLLO WH CSAZ-430W-DF2 | 2 569 грн. |
Корпус AZZA APOLLO 430 (CSAZ-430W-DF2), ATX Miditower, White, Max CPU Cool | 2 699 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації AZZA Apollo 430
Ціни на AZZA Apollo 430 |
---|---|---|---|---|
AZZA Apollo 430 білий | від 2 321 грн. | 26 пропозицій | ||
AZZA Apollo 430 чорний | від 2 682 грн. | 37 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →