Кондиціонер Electrolux Monaco EACS/I-18HM/N3 50 м²
Відео 8 |
Electrolux Monaco EACS/I-18HM/N3 50 м²
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:50 м²
t обігріву:від -15 °C
Споживання:1670/1760 Вт
Функції:нічний режим, самоочищення
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики Monaco EACS/I-18HM/N3
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Electrolux 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Electrolux.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Electrolux Monaco EACS/I-18HM/N3 50 м²
Кондиціонер Electrolux EACS/I-18HM/N3 MONACO DC INVERTER | 24 470 грн. |
Кондиціонер Electrolux EACS/I-18HM/N3 | 15 863 грн. |
Кондиціонер Electrolux EACS/I-18HM/N3 | 24 472 грн. |
Кондиціонер Electrolux INVERTER Monaco DC Іnverter EACS/I-18HM/N315Y | 28 400 грн. |
8 1 3 5 |
Купив цю модель для нової квартири загальною площею 72 квадрати. Повісили в холі, практично біля вхідних дверей і планування квартири таке, що це оптимальне місце для розподілу холодного повітря по всій квартирі. Виходить, що у всіх кімнатах і кухні виходить приємна прохолода, а весь негатив у вигляді крижаного вітерця залишається в холі. Швидкість охолодження квартири вражає. Наче включив зовсім недавно, а вже прохолода всюди. Дуже потужний потік повітря у турборежимі. Дує так, що в хол вийти страшно))) Ну і холодить у турборежимі чудово. Корисний режим осушення повітря. Мій будинок стоїть неподалік берега річки і підвищена вологість у вуличному повітрі буває дуже часто. Особливо неприємна вона восени чи ранньою весною. Але цей кондиціонер легко та швидко вирішує таку проблему. Я й раніше знав, що кондиціонери сушать повітря, але те, що вони можуть робити, не змінюючи температуру в квартирі, для мене приємна новина. Гріє не гірше, ніж охолоджує. Особливо це приємно восени, коли центральне опалення ще не включили, але холод, бруд і сльота вже псують чисте взуття та настрій. Сухе приємне тепло розходиться по всіх кімнатах буквально за 10-15 хвилин. Зручний пульт. Хоча через його універсальність на ньому виходить багато кнопок, що не використовуються. Якщо стояти поруч, він чути більше, ніж хотілося б. Але завдяки тому, що він висить у холі, його шум нікому не заважає. Спочатку трохи скрипіли жалюзі вертикальної подачі повітря. Через кілька тижнів скрип зник, притерлися, мабуть. |
Показано 1 з 18 відгуків
ще 10 відгуків
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості кондиціонера Electrolux Monaco EACS/I-18HM/N3:
- Антикліщове фільтр
Модификації Electrolux Monaco EACS/I-18HM/N3
Ціни на Electrolux Monaco EACS/I-18HM/N3 |
---|---|---|---|---|
Electrolux Monaco EACS/I-07HM/N3 22 м² | від 9 945 грн. | 5 пропозицій | ||
Electrolux Monaco EACS/I-09HM/N3 25 м² | від 9 288 грн. | 5 пропозицій | ||
Electrolux Monaco EACS/I-12HM/N3 35 м² | від 9 692 грн. | 6 пропозицій | ||
Electrolux Monaco EACS/I-18HM/N3 50 м² | від 15 863 грн. | 4 пропозиції | ||
Electrolux Monaco EACS/I-24HM/N3 60 м² | від 23 516 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →