Надувний човен Bark B-270PD
Bark B-270PD |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bark 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bark.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bark B-270PD
Усі ціни 12 →Bark B-270PD | 8 414 грн. |
Bark B-270PD | 8 488 грн. |
Човен надувний Bark В-270PD | 9 130 грн. |
Лодка надувная Bark B-270PD | 10 540 грн. |
Надувная двухместная лодка BARK B-270PD (насос, рем. комплект, сумка, весл | 9 130 грн. |
ще 7 пропозицій
Додаткові функції і можливості надувного човна Bark B-270PD:
- Привальний брус
Модификації Bark B-270PD
Ціни на Bark B-270PD |
---|---|---|---|---|
Bark B-260PD | від 7 550 грн. | 13 пропозицій | ||
Bark B-270PD | від 8 414 грн. | 12 пропозицій | ||
Bark B-280PD | від 8 149 грн. | 12 пропозицій | ||
Bark B-300PD | від 9 095 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →