Зарядний пристрій BASEUS Whirlwind Desktop Wireless Charger
Відео 2Фото 14 |
BASEUS Whirlwind Desktop Wireless Charger |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BASEUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BASEUS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити BASEUS Whirlwind Desktop Wireless Charger
Baseus whirlwind Desktop wireless charger Black (CCALL-XU01) | 1 699 грн. |
BASEUS CCALL-XU01 | 1 006 грн. |
Бездротовий зарядний пристрій Baseus QI Wireless Charger (CCALL-XU01) CCAL | 799 грн. |
Baseus whirlwind Desktop wireless charger Silver (CCALL-XU0S) | 1 299 грн. |
BASEUS CCALL-XU0S | 1 006 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →