Кухонний ніж BergHOFF Essentials 4491018
BergHOFF Essentials 4491018 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BergHOFF 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BergHOFF.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити BergHOFF Essentials 4491018
Нож для томатов Berghoff Essentials 12,5 см 4491018 | 399 грн. |
Ніж для томатів BergHOFF Essentials 12.5 см (4491018) | 399 грн. |
Ніж для томатів BergHOFF Essentials 12,5 см (4491018) | 399 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →