Кухонний ніж BergHOFF Leo Graphite 3950355
BergHOFF Leo Graphite 3950355 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BergHOFF 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BergHOFF.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити BergHOFF Leo Graphite 3950355
Нож универсальный BergHOFF LEO Graphite 12 см 3950355 | 479 грн. |
Ніж універсальний BergHOFF Graphite 12 см (3950355) | 479 грн. |
Ніж універсальний BergHOFF Leo Graphite 12см 3950355 | 479 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →