Кухонний ніж BergHOFF Leo Graphite 3950356
BergHOFF Leo Graphite 3950356 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BergHOFF 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BergHOFF.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити BergHOFF Leo Graphite 3950356
Нож для овощей Berghoff Graphite 9 см 3950356 | 479 грн. |
Ніж овочевий BergHOFF Graphite 9 см (3950356) | 479 грн. |
Ніж для овочів BergHOFF Leo Graphite 9см 3950356 | 479 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →