Кухонний ніж BergHOFF Leo Slate 3950345
BergHOFF Leo Slate 3950345 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BergHOFF 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BergHOFF.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити BergHOFF Leo Slate 3950345
Нож сантоку Berghoff Slate 17,5 см 3950345 | 449 грн. |
Ніж Сантоку BergHOFF Slate 17.5 см (3950345) | 449 грн. |
Ніж Сантоку BergHOFF Leo Slate 17,5см 3950345 | 449 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →