Кухонний ніж BergHOFF Leo Slate 3950346
BergHOFF Leo Slate 3950346 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BergHOFF 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BergHOFF.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити BergHOFF Leo Slate 3950346
Нож для мяса Berghoff Slate 20 см 3950346 | 339 грн. |
Ніж для м'яса BergHOFF Slate 20 см (3950346) | 339 грн. |
Ніж для м'яса BergHOFF Leo Slate 20см 3950346 | 339 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →