Сковорідка для млинців BergHOFF Leo Forest 3950396 25 см чорний
BergHOFF Leo Forest 3950396 |
|
Рекомендується мити вручну.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BergHOFF 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BergHOFF.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити BergHOFF Leo Forest 3950396 25 см чорний
Сковорода блинная BergHOFF Leo Forest 25 см 3950396 | 1 499 грн. |
Сковорода для млинців BergHOFF Leo Forest 25 см (3950396) | 1 499 грн. |
Сковорода для млинців BergHOFF Leo Forest 25см 3950396 | 1 499 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →