Сковорідка Fissman Promo 4995 28 см
Відео 1Фото 10 |
Fissman Promo 4995 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fissman 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fissman.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fissman Promo 4995 28 см
Усі ціни 12 →Fissman 4995 | 913 грн. |
Fissman 4995 | 913 грн. |
Сковорода Fissman Promo 28 см 4995 | 834 грн. |
Сковорода Fissman Promo 28 см 4995 | 860 грн. |
Сковорода Fissman PROMO 28x5 см (4995) | 709 грн. |
ще 7 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Fissman Promo 4995
Ціни на Fissman Promo 4995 |
---|---|---|---|---|
Fissman Promo 4992 20 см | від 447 грн. | 13 пропозицій | ||
Fissman Promo 4993 24 см | від 716 грн. | 15 пропозицій | ||
Fissman Promo 4994 26 см | від 499 грн. | 14 пропозицій | ||
Fissman Promo 4995 28 см | від 709 грн. | 14 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →