Сковорідка Pixel Tamarind PX-1129-26 26 см
Фото 4 | 897 грн. Купити! Сковорода Pixel Tamarind PX-1129-26 (26 см)Маркетплейс: Rozetka.ua Розумна ламаЗ нами 5 років (Київ) Поскаржитись |
Pixel Tamarind PX-1129-26 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pixel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pixel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Pixel Tamarind PX-1129-26
Ціни на Pixel Tamarind PX-1129-26 |
---|---|---|---|---|
Pixel Tamarind PX-1129-22 22 см | від 702 грн. | 1 пропозиція | ||
Pixel Tamarind PX-1129-24 24 см | від 805 грн. | 1 пропозиція | ||
Pixel Tamarind PX-1129-26 26 см | від 897 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →