Гриль-сковорідка Berlinger Haus Black Royal BH-1681 28 см нержавіюча сталь
Berlinger Haus Black Royal BH-1681 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Berlinger Haus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Berlinger Haus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Berlinger Haus Black Royal BH-1681 28 см нержавіюча сталь
Сковорода-гриль 28 х 28 см Black Royal Collection Berlinger Haus BH-1681 | 1 195 грн. |
Сковорода-гриль Berlinger Haus 28см Black Royal Collection з покриттям тит | 1 150 грн. |
Сковорода-гриль 28 х 28 см Black Royal Collection Berlinger Haus BH-1681 | 950 грн. |
Сковорода-гриль Berlinger Haus Black Royal 28 х 28 см індукційна з титанов | 1 109 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →