Кухонний ніж TESCOMA Presto 863048
TESCOMA Presto 863048 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TESCOMA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TESCOMA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TESCOMA Presto 863048
Усі ціни 6 →Японський ніж Tescoma PRESTO, 15 см 863048 | 319 грн. |
Японський ніж Tescoma Presto 15 см (863048t) | 319 грн. |
Японський ніж PRESTO 15 см TESCOMA (863048) | 351 грн. |
Японський ніж PRESTO 15 см . Tescoma 863048 | 319 грн. |
Ніж Сантоку Tescoma Presto 15см 863048 | 319 грн. |
Японський ніж Tescoma PRESTO 15 см (863048) | 351 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →