Кухонний ніж Berlinger Haus Black Rose BH-2331
Berlinger Haus Black Rose BH-2331 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Berlinger Haus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Berlinger Haus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Berlinger Haus Black Rose BH-2331
Усі ціни 7 →Ніж кухарський Berlinger Haus Black Rose Collection 20 см BH-2331 | 321 грн. |
Ніж шеф-кухаря Black Rose collection 20 см Berlinger Haus BH-2331 | 492 грн. |
Ніж шеф-кухаря Black Rose collection 20 см Berlinger Haus BH-2331 | 356 грн. |
Ніж кухонний 20 см Berlinger Haus Black Rose (2331BH) | 288 грн. |
Ніж шеф-кухаря Black Rose collection 20 см Berlinger Haus BH-2331 | 328 грн. |
Ніж кухарський Berlinger Haus Black Rose Collection 20 см BH-2331 | 229 грн. |
Ніж кухонний Berlinger Haus Black Rose 200 мм з нержавіючої сталі з алмазн | 329 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →