Кухонний ніж Berlinger Haus Black Royal BH-2380
Berlinger Haus Black Royal BH-2380 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Berlinger Haus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Berlinger Haus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Berlinger Haus Black Royal BH-2380
Ніж універсальний 12.5 см Black Silver Collection Berlinger Haus BH-2380 | 213 грн. |
Ніж універсальний 12,5 см Berlinger Haus Black Royal (2380BH) | 222 грн. |
Ніж універсальний 12.5 см Black Silver Collection Berlinger Haus BH-2380 | 177 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →