Кухонний ніж Berlinger Haus Black Rose BH-2333
Berlinger Haus Black Rose BH-2333 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Berlinger Haus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Berlinger Haus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Berlinger Haus Black Rose BH-2333
Нож Berlinger Haus 20 см BH-2333 | 269 грн. |
Ніж для хліба Berlinger Haus Black Rose Collection 20 см BH-2333 | 293 грн. |
Ніж хлібний Black Rose Collection Berlinger Haus BH-2333 | 325 грн. |
Ніж хлібний Black Rose Collection Berlinger Haus BH-2333 | 298 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →