Ванна Besco Infinity 160x100 см
Фото 3 |
Besco Infinity 160x100 |
|
Додатково може комплектуватися каркасом
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Besco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Besco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Besco Infinity 160x100 см
Усі ціни 10 →Акрилова ванна Besco Infiniti 160x100 см права (WAI-160-NP) WAI-160-NP | 14 706 грн. |
Ванна акрилова Besco Infiniti 160х100, права (соло), без ніг (#WAI-160-NP) | 14 193 грн. |
Ванна акрилова BESCO INFINITI 160х100 ліва (соло) без ніжок (00000012903) | 13 161 грн. |
Ванна акрилова BESCO INFINITI 160х100 права (соло) без ніжок 36312 | 13 851 грн. |
Ванна акрилова BESCO Infinity 160х100 правобічна (NAVARA01331/590823968460 | 14 193 грн. |
ще 5 пропозицій
Модификації Besco Infinity
Ціни на Besco Infinity |
---|---|---|---|---|
Besco Infinity 150x90 см | від 10 988 грн. | 10 пропозицій | ||
Besco Infinity 160x100 см | від 13 161 грн. | 10 пропозицій | ||
Besco Infinity 170x110 см | від 15 375 грн. | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →