Каструля Bohmann BH2315-20
Bohmann BH2315-20 |
|
Універсальна сумісність з усіма типами варильних панелей, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bohmann BH2315-20
Каструля 3,8 л. Bohmann BH 2315-20 red ( 20 х 12,5 см ) | 579 грн. |
Bohmann BH-2315-20-grey | 670 грн. |
Каструля 3.5л Bohmann, Barton Steel (BS-2315-20), 20х12.5, 3.5л. 5-шарове | 664 грн. |
Каструля 3,8 л. Bohmann BH 2315-20 grey ( 20 х 12,5 см ) | 579 грн. |
Bohmann BH-2315-20-red | 670 грн. |
Модификації Bohmann BH2315-20
Ціни на Bohmann BH2315-20 |
---|---|---|---|---|
Bohmann BH2315-16 | від 458 грн. | 3 пропозиції | ||
Bohmann BH2315-18 | від 508 грн. | 5 пропозицій | ||
Bohmann BH2315-20 | від 579 грн. | 5 пропозицій | ||
Bohmann BH2315-22 | від 647 грн. | 5 пропозицій | ||
Bohmann BH2315-24 | від 740 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →