Каструля Vincent VC-3179-20
Vincent VC-3179-20 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vincent 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vincent.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vincent VC-3179-20
Усі ціни 7 →Vincent VC-3179-20 | 629 грн. |
Каструля VINCENT 3,6л (VC-3179-20) | 545 грн. |
Каструля з силіконовими ручками Vincent VC-3179-20 (3,6 л) | 689 грн. |
Каструля Vincent VC-3179-20 3,6 л 20 см | 690 грн. |
Каструля Vincent із силіконом на ручках 20 см 3.6 л (VC-3179-20) | 625 грн. |
Каструля Vincent VC-3179-20 3,6 л 20 см | 698 грн. |
Каструля з нержавіючої сталі Vincent 3.6 л 20 см зі скляною кришкою (VC-31 | 949 грн. |
Модификації Vincent VC-3179-20
Ціни на Vincent VC-3179-20 |
---|---|---|---|---|
Vincent VC-3179-16 | від 492 грн. | 6 пропозицій | ||
Vincent VC-3179-18 | від 566 грн. | 8 пропозицій | ||
Vincent VC-3179-20 | від 545 грн. | 8 пропозицій | ||
Vincent VC-3179-22 | від 724 грн. | 7 пропозицій | ||
Vincent VC-3179-24 | від 619 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →