Каструля RiNGEL Meyer RG-2008-20
Фото 9 |
RiNGEL Meyer RG-2008-20 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RiNGEL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RiNGEL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити RiNGEL Meyer RG-2008-20
Усі ціни 27 →Каструля Ringel Meyer, зі скляною кришкою, 20 см, 3,2 л (6479363) | 699 грн. |
Каструля Ringel Meyer 3.4л, d20см (2008-20-RG) | 864 грн. |
Кастрюля Ringel Meyer 3.4л, D20см (2008-20-RG) | 864 грн. |
Кастрюля Ringel Meyer 3,4 л RG-2008-20 | 909 грн. |
Кастрюля RINGEL Meyer Кастрюля 20 см (3.2 л) с крышкой (RG-2008-20) RG-200 | 749 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації RiNGEL Meyer RG-2008-20
Ціни на RiNGEL Meyer RG-2008-20 |
---|---|---|---|---|
RiNGEL Meyer RG-2008-16 | від 460 грн. | 29 пропозицій | ||
RiNGEL Meyer RG-2008-18 | від 558 грн. | 28 пропозицій | ||
RiNGEL Meyer RG-2008-20 | від 620 грн. | 29 пропозицій | ||
RiNGEL Meyer RG-2008-22 | від 695 грн. | 29 пропозицій | ||
RiNGEL Meyer RG-2008-24 | від 689 грн. | 30 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →