Литий диск Borbet CW3 8,5x19/5x130 ET55 DIA84,1
Фото 12 | від 13 015 до 18 170 грн. Порівняти ціни 16 →Діаметр (R):19 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 130 мм ЦО (DIA):84.1 мм Виліт (ET):55 мм |
Модифікації Borbet CW3 199
Характеристики
Borbet CW3 8,5x19/5x130 ET55 DIA84,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Borbet 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Borbet.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Borbet CW3 8,5x19/5x130 ET55 DIA84,1
Сортувати
Borbet CW3 sterling silver (R19 W8.5 PCD5x130 ET55 DIA84.1) | 13 899 грн. |
Borbet CW3 (8.5J x 19 5x130 ET55 DIA84.1) SS На замовлення з Європи. | 16 106 грн. |
Borbet CW3 R19 W8.5 PCD5x130 ET55 DIA84.1 Black Glossy 221365 | 16 399 грн. |
Borbet CW3 W8.5 R19 PCD5x130 ET55 DIA84.1 SS | 17 112 грн. |
Borbet CW3 R19 W8.5 PCD5x130 ET55 DIA84.1 Black Glossy | 16 969 грн. |
ще пропозиції 11 → |
Закрити
Схожі