Навушники
Borofone BM71 Light 3.5mm
Фото 8 |
Borofone BM71 Light 3.5mm |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Borofone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Borofone.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Borofone BM71 Light 3.5mm
Усі ціни 17 →Borofone BM71 3,5 мм (BM71B) Black | 129 грн. |
Borofone BM71B | 184 грн. |
Гарнітура дротова BOROFONE BM71 Light song universal earphones with mic Bl | 176 грн. |
Навушники BOROFONE BM71 Light song universal earphones with mic White (BM7 | 240 грн. |
Borofone BM71W | 122 грн. |
ще 12 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →