Лазерний нівелір Bosch UniversalLevel 360 Set 0603663E03
Відео 2Фото 9 |
Bosch UniversalLevel 360 Set 0603663E03 без штативштатив |
|
Лазерний нівелір «побутового» типу із низкою особливостей, що виділяють його серед «однокласників». Він може проєктувати площину з повним охопленням по всьому периметру (360 °) і малювати вертикальну лінію (кут розгортки по вертикалі 120 °) з відстані 12 м від стіни. Прилад оснащений зеленим лазером (фірма «Бош» стверджує, що промені зеленого лазера сприймаються людським оком у 4 рази краще ніж червоного, особливо при яскравому природному або штучному освітленні).
Лазерний нівелір Bosch UniversalLevel 360 працює від звичайних батарейок АА (які можна замінити на акумулятори того ж типорозміру). Час автономної безперервної роботи – не менше 4 годин при двох включених проекціях. Особливістю даної комплектації є штатив Bosch TT150. Це легка (1.3 кг) алюмінієва тринога з телескопічними ніжками та похило-поворотною платформою. Вона дозволяє встановлювати нівелір на висоті від 0,55 до 1,57 см і нахиляти його під будь-яким потрібним кутом.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Купити Bosch UniversalLevel 360 Set 0603663E03
Усі ціни 11 →Лазерний нівелір Bosch UniversalLevel 360 Set + штатив 0603663E03 | 6 269 грн. |
Лазерный нивелир Bosh UniversalLevel 360 Set с чехлом, батарейками, штатив | 5 391 грн. |
Хрестоподібний лінійний лазер Bosch UniversalLevel 360 (0603663E03) 060366 | 7 069 грн. |
Лазерний нівелір Bosch UniversalLevel 360 Set з штативом 0603663E03 | 5 391 грн. |
Лазерный нивелир Bosch UniversalLevel 360 Set (0603663E03) | 7 788 грн. |
Модификації Bosch UniversalLevel 360 Set 0603663E03
Ціни на Bosch UniversalLevel 360 Set 0603663E03 |
---|---|---|---|---|
Bosch UniversalLevel 360 0603663E00 | від 4 550 грн. | 56 пропозицій | ||
Bosch UniversalLevel 360 Set 0603663E03 | від 5 391 грн. | 12 пропозицій |