Циркулярна пила Bosch GKS 18 V-LI Professional 060166H008
Відео 2Фото 7 | 10 892 грн. Купити! Аккумуляторная циркулярная пила Bosch Professional GKS 18 V-Li в L-Boxx 23Instrumentarium.com.uaОфіційний партнер Bosch (Київ) Гарантія: від виробника Поскаржитись |
Bosch GKS 18 V-LI Professional 060166H008 |
|
Модель 060166H006 поставляється без акумулятора, зарядного пристрою та кейса, в комплекті моделі 060166H002 два акумулятора (2.6 Агод), зарядний пристрій і кейс, а в комплекті моделі 060166H008 два акумулятора (4 Агод), зарядний пристрій і кейс
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Bosch GKS 18 V-LI Professional 060166H008
Ціни на Bosch GKS 18 V-LI Professional 060166H008 |
---|---|---|---|---|
Bosch GKS 18 V-LI Professional 060166H000 | від 12 320 грн. | 2 пропозиції | ||
Bosch GKS 18 V-LI Professional 060166H008 | від 10 892 грн. | 1 пропозиція | ||
Bosch GKS 18 V-LI Professional 060166H006 | від 6 799 грн. | 4 пропозиції |