Циркулярна пила Bosch GKM 18V-50 Professional 06016B8000
Відео 1Фото 6 |
Bosch GKM 18V-50 Professional 06016B8000 |
|
Модель 06016B8000 поставляється без акумулятора та зарядного пристрою.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch GKM 18V-50 Professional 06016B8000
Усі ціни 11 →Аккумуляторная дисковая пила Bosch Professional GKM 18V-50 SOLO 06016B8000 | 9 999 грн. |
Акумуляторна циркулярна пила Bosch GKM 18V-50 Professional без акб і зп 06 | 12 396 грн. |
Аккумуляторная циркулярная пила Bosch Professional GKM 18V-50, без акб и з | 12 396 грн. |
Акумуляторна дискова пила Bosch Professional GKM 18V-50 без акб і з/п з ди | 12 396 грн. |
Пила дисковая аккумуляторная Bosch GKM 18V-50 (06016B8000) - без аккумулят | 12 396 грн. |
ще 6 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Bosch GKM 18V-50 Professional 06016B8000
Ціни на Bosch GKM 18V-50 Professional 06016B8000 |
---|---|---|---|---|
Bosch GKM 18V-50 Professional 06016B8000 | від 9 999 грн. | 12 пропозицій | ||
Bosch GKM 18V-50 Professional 06016B8002 | від 18 999 грн. | 19 пропозицій | ||
Bosch GKM 18V-50 Professional 06016B8001 | від 15 760 грн. | 2 пропозиції |