Циркулярна пила Bosch GKS 18V-57 Professional 06016A2200
Відео 7Фото 10 |
Bosch GKS 18V-57 Professional 06016A2200 акк. 1 шт 4 Агод акк. відсутній |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Купити Bosch GKS 18V-57 Professional 06016A2200
Усі ціни 8 →Аккумуляторная циркулярная пила Bosch GKS 18V-57 PROFESSIONAL SOLO 06016A2 | 8 199 грн. |
Акумуляторна циркулярна пила Bosch GKS 18V-57 Professional Solo 06016A2200 | 10 643 грн. |
Аккумуляторная циркулярная пила Bosch Professional GKS 18V-57 без акб и з/ | 9 799 грн. |
Акумуляторна циркулярна пила Bosch GKS 18V-57 Professional, без акб 06016A | 9 799 грн. |
Bosch GKS 18V-57-2 L Professional 06016C1100 | 12 960 грн. |
Класичне якість Bosch в акумуляторному виконанні
Пила Bosch GKS 18 V-57 призначена для важкої (за мірками акумуляторного інструменту) роботи. Заявлена виробником глибина пропилу (57 мм або 39 мм при порізки дерева під кутом 45°) є «чесною». Тобто, пиломатеріали такої товщини дана циркулярка пиляє не важко, на межі своїх можливостей, як недорогі ручні дискові пили, а легко і вправно. Тому її використовують професійні столяри і будівельники, яким потрібен міцний і надійний інструмент для повсякденної експлуатації.
Пила, «заточена» на складну роботу
Пристрій важить 3.4 кг без батареї. Існують і більш легкі циркулярки, але ця модель, незважаючи на вагу, все одно відмінно підходить для роботи однією рукою. Річ у тім, що вона оснащена гальмом для миттєвої зупинки диска (відпускаєте кнопку — пиляльний диск зупиняється в ту ж секунду). Тому, навіть якщо ви працюєте на висоті (на даху або лісах), можна спокійно тримати інструмент у руці.
Крім використання на вазі, дана циркулярка відмінно підходить для роботи в темряві (є підсвічування) і пиляння з паралельним упором (входить в комплект поставки). У коробці з пристроєм є фірмовий пиляльний диск і перехідник для підключення пилососа. Акумуляторів в комплекті немає (можете купити будь-18-вольта Bosch ємністю від 1,5 Агод до 18 Агод).
Професійний інструмент без компромісів
Пила Bosch GKS 18 V-57 — це професійний інструмент. Подібну техніку рідко купують для побутового використання, а професійні будівельники буквально «моляться» на «синій» Bosch. Якщо у вас вже є акумуляторний шурупокрут, шліфувальна машина, реноватор або інший інструмент з 18-вольтової лінійки Bosch, то циркулярка стане відмінним поповненням колекції.
Модификації Bosch GKS 18V-57 Professional 06016A2200
Ціни на Bosch GKS 18V-57 Professional 06016A2200 |
---|---|---|---|---|
Bosch GKS 18V-57 Professional 0615990M42 | від 10 399 грн. | 6 пропозицій | ||
Bosch GKS 18V-57 Professional 06016A2200 | від 8 199 грн. | 9 пропозицій |