Зимова шина Bridgestone Blizzak LM005 185/60 R15 88T
Відео 28Фото 52 |
Виберіть розмір шин
Bridgestone Blizzak LM005 185/60 R15 88T 185/60 R15 84 T 185/60 R15 88 T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bridgestone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bridgestone.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bridgestone Blizzak LM005 185/60 R15 88T
Усі ціни 7 →Bridgestone BLIZZAK LM005 185/60 R15 88T XL (8070033918) | 8 770 грн. |
Зимние шины Bridgestone Blizzak LM005 185/60 R15 88T XL 1001507263 | 4 160 грн. |
Bridgestone Blizzak LM005 185/60 R15 88T | 4 691 грн. |
BRIDGESTONE LM005 185/60 R15 88T XL | 3 998 грн. |
Bridgestone Blizzak LM005 185/60 R15 88T XL 15169 | 4 085 грн. |
Зимові шини Bridgestone Blizzak LM005 185/60 R15 88T XL | 4 409 грн. |
Bridgestone BLIZZAK LM005 185/60 R15 88T XL | 4 223 грн. |
1 0 0 4 |
я в захваті від цієї гуми! такий у мене ще не було - тиха, відмінно веде себе на мокрому асфальті, траві, земляному покритті, ковтає нерівності, камінчики ... не пошкодуєте замовляйте ... але мені Шипшина три дні відправляла, видно не було в наявності і чекали приходу , раджу! у всьому, високий протектор, радіальна немає Valery Yurievich: користуюся Bridgestone Blizzak LM005 195/65 R15 91T менше місяця |
Показано 1 з 5 відгуків
ще 4 відгуки
Відеоогляди
Модификації Bridgestone Blizzak LM005 185/60 R15 88T
Ціни на Bridgestone Blizzak LM005 185/60 R15 88T |
---|---|---|---|---|
Bridgestone Blizzak LM005 185/60 R15 84T | від 3 169 грн. | 11 пропозицій | ||
Bridgestone Blizzak LM005 185/60 R15 88T | від 3 998 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →