Зимова шина Bridgestone Blizzak LM005 225/55 R17 101V
Відео 28Фото 52 |
Виберіть розмір шин
Bridgestone Blizzak LM005 225/55 R17 101V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bridgestone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bridgestone.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bridgestone Blizzak LM005 225/55 R17 101V
Усі ціни 10 →Bridgestone BLIZZAK LM005 225/55 R17 101V XL (9037456239) | 8 630 грн. |
Bridgestone Blizzak LM-005 225/55 R17 101V XL 100133 | 6 338 грн. |
Bridgestone Blizzak LM005 225/55 R17 101V | 6 217 грн. |
Шини Bridgestone Blizzak LM005 225/55 R17 101V XL | 7 427 грн. |
BRIDGESTONE LM005 225/55 R17 101V XL | 6 832 грн. |
ще 5 пропозицій
1 0 0 4 |
я в захваті від цієї гуми! такий у мене ще не було - тиха, відмінно веде себе на мокрому асфальті, траві, земляному покритті, ковтає нерівності, камінчики ... не пошкодуєте замовляйте ... але мені Шипшина три дні відправляла, видно не було в наявності і чекали приходу , раджу! у всьому, високий протектор, радіальна немає Valery Yurievich: користуюся Bridgestone Blizzak LM005 195/65 R15 91T менше місяця |
Показано 1 з 5 відгуків
ще 4 відгуки
Відеоогляди
Модификації Bridgestone Blizzak LM005 225/55 R17 101V
Ціни на Bridgestone Blizzak LM005 225/55 R17 101V |
---|---|---|---|---|
Bridgestone Blizzak LM005 225/55 R17 97H | від 4 742 грн. | 34 пропозиції | ||
Bridgestone Blizzak LM005 225/55 R17 101V | від 6 213 грн. | 10 пропозицій | ||
Bridgestone Blizzak LM005 225/55 R17 101V Run Flat | від 7 241 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →