Літня шина Bridgestone Potenza RE050A 245/35 R20 95Y Run Flat
Відео 4Фото 6 |
Виберіть розмір шин
Bridgestone Potenza RE050A 245/35 R20 95Y Run Flat |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bridgestone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bridgestone.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bridgestone Potenza RE050A 245/35 R20 95Y Run Flat
Усі ціни 6 →Bridgestone Potenza RE050A (245/35R20 95Y RunFlat) | 11 118 грн. |
Летние шины Bridgestone Potenza RE050 A 245/35 ZR20 95Y Run Flat * 1000674 | 11 076 грн. |
Bridgestone Potenza RE050 A 245/35 R20 95Y XL ROF 68678 | 11 326 грн. |
BRIDGESTONE POTENZA RE050A 245/35 R20 95Y RFT XL | 10 730 грн. |
BRIDGESTONE POTENZA RE050A 245/35 R20 95 Y XL RunFlat | 10 762 грн. |
Літні шини Bridgestone Potenza RE050 A 245/35 ZR20 95Y Run Flat * | 11 800 грн. |
Відеоогляди
Модификації Bridgestone Potenza RE050A 245/35 R20 95Y Run Flat
Ціни на Bridgestone Potenza RE050A 245/35 R20 95Y Run Flat |
---|---|---|---|---|
Bridgestone Potenza RE050A 245/35 R20 95Y | від 10 440 грн. | 6 пропозицій | ||
Bridgestone Potenza RE050A 245/35 R20 95Y Run Flat | від 10 730 грн. | 6 пропозицій | ||
Bridgestone Potenza RE050A 245/35 R20 95Y Run Flat BMW/Mini | від 10 648 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →