Літня шина Bridgestone Turanza 6 255/50 R19 107Y
Відео 4Фото 5 |
Виберіть розмір шин
Bridgestone Turanza 6 255/50 R19 107Y 255/50 R19 107 Y |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bridgestone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bridgestone.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bridgestone Turanza 6 255/50 R19 107Y
Усі ціни 28 →Шина Bridgestone Turanza 6 255/50 R19 107Y XL | 6 991 грн. |
Bridgestone TURANZA 6 255/50 R19 107Y XL (8092438385) | 15 550 грн. |
Bridgestone Turanza 6 255/50 R19 107Y XL | 7 419 грн. |
Bridgestone Turanza 6 (255/50R19 107Y) | 7 282 грн. |
Летние шины Bridgestone Turanza 6 255/50 ZR19 107Y XL 1002448438 | 7 569 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Bridgestone Turanza 6 255/50 R19 107Y
Ціни на Bridgestone Turanza 6 255/50 R19 107Y |
---|---|---|---|---|
Bridgestone Turanza 6 255/50 R19 107Y | від 6 991 грн. | 28 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →