Літня шина Continental PremiumContact 7 255/50 R19 107Y
Відео 1Фото 18 |
Виберіть розмір шин
Continental PremiumContact 7 255/50 R19 107Y 255/50 R19 107 Y |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Continental 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Continental.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Continental PremiumContact 7 255/50 R19 107Y
Усі ціни 38 →Шина Continental PremiumContact 7 255/50 R19 107Y XL | 7 025 грн. |
Continental PremiumContact 7 255/50 R19 107Y XL | 7 020 грн. |
Continental PremiumContact 7 255/50 R19 107Y XL FR | 6 927 грн. |
Continental PremiumContact 7 (255/50R19 107Y) | 7 304 грн. |
Летние шины Continental PremiumContact 7 255/50 ZR19 107Y XL 1002562335 | 7 466 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Continental PremiumContact 7 255/50 R19 107Y
Ціни на Continental PremiumContact 7 255/50 R19 107Y |
---|---|---|---|---|
Continental PremiumContact 7 255/50 R19 107Y | від 6 923 грн. | 38 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →