Дитяче автокрісло Britax Romer KidFix2 S
Відео 6Фото 13 |
Britax Romer KidFix2 S |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Britax Romer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Britax Romer.
Купити Britax Romer KidFix2 S
Усі ціни 16 →Автокрісло Britax Romer Kidfix 2 S Storm Grey, темно-сірий (2000031439) | 9 300 грн. |
Дитяче автокрісло BRITAX-ROMER KIDFIX2 S Storm Grey (2000031439) | 9 300 грн. |
Автокресло BRITAX-ROMER KIDFIX2 S Storm Grey | 9 300 грн. |
Автокрісло BRITAX-ROMER KIDFIX2 S Storm Grey (2000031439) 2000031439 | 9 300 грн. |
Автокрісло Britax-Romer KidFix2 S Storm Grey 2000031439 | 9 300 грн. |
Автокрісло Romer Britax KidFix2 S росте разом з дитиною протягом майже 10 років. Річ у тім, що для моделі заявлений охоплення вагових груп 2 (15-25 кг) і 3 (22-36 кг), а це відповідає віковим діапазоном від 3 до 12 років.
Трансформація
Протягом першої пари-трійки років експлуатації крісло використовується в якості стаціонарного. Потім воно відкидає спинку і трансформується в бустер. Цей момент настає приблизно з 6-річного віку юного пасажира. В «паспорті» моделі прописані більш конкретні цифри — їздити в кріслі без спинки дозволено діткам з ростом понад 135 див.
Запорука безпеки
Родзинка автокрісла — додаткова точка кріплення штатного авторемня Secure Guard, за рахунок чого сила удару в область тазу і живота дитини зменшується на добру третину. Ще одна ланка на сторожі безпеки маленького пасажира — висувні протектори бічного захисту SICT, які використовуються з боку дверей автомобіля. Зрозуміло, бічний захист працює тільки при встановленій спинці.
Надійна фіксація
З настроюються елементів в конструкцію крісла впроваджена можливість регулювання по висоті підголівника. І сам виріб, і дитини в ньому фіксує штатний триточковий авторемень. Пліч-о-пліч з ним в інтересах сталого розміщення крісла працюють скоби системи кріплення Isofix. Модель коштує витрачених грошей і довго зберігає товарний вигляд — якісні матеріали оббивки переживуть безліч процедур прання. Головне, прати чохол на делікатному режимі за температури не більше 30 °С.
- Розмір: 39x54x67-85 см