Сковорідка Brizoll Optima O2860-P 28 см
Brizoll Optima O2860-P |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Brizoll 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Brizoll.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Brizoll Optima O2860-P 28 см
Усі ціни 7 →Brizoll О2860-Р 280х60 мм | 667 грн. |
Brizoll О2860-Р 280х60 мм | 678 грн. |
Brizoll O2860-P | 624 грн. |
Сковорода чавунна глибока діаметром 28 см. OPTIMА O2860-P BRIZOLL (18-66-0 | 1 001 грн. |
Чавунна сковорода Optimа 280 х 60 мм (O2860-P) | 689 грн. |
Сковорідка Brizoll Optima чавунна з ручкою O2860-P (280х60 мм) | 786 грн. |
Сковорода глибока Brizoll Optima O2860-P 28 см | 760 грн. |
Варіанти кольору рукоятки сковороди в серії Оптима:
- бордовий
- бежевий
- чорний
Модификації Brizoll Optima O2860-P
Ціни на Brizoll Optima O2860-P |
---|---|---|---|---|
Brizoll Optima O2460-P 24 см | від 475 грн. | 3 пропозиції | ||
Brizoll Optima O2660-P 26 см | від 544 грн. | 7 пропозицій | ||
Brizoll Optima O2860-P 28 см | від 624 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →