Електрогенератор GENERGY Formigal-S
Відео 1Фото 16 |
GENERGY Formigal-S |
|
Захист розетки від вологи IP67
Як користуватися генератором: заправка, запуск, обкатка та обслуговуванняБазові відомості про експлуатацію побутових мініелектростанцій
Як підключити генератор до будинку: через розетку, рубильник та блок АВРТри способи підключення резервної електростанції до побутової електромережі
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GENERGY 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GENERGY.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GENERGY Formigal-S
Усі ціни 7 →Генератор бензиновый GENERGY FORMIGAL S (240068090) 147272 | 73 900 грн. |
Бензиновий генератор GENERGY FORMIGAL S, 7,0кВт | 64 505 грн. |
Генератор бензиновий GENERGY FORMIGAL S 7/6,5 кВт(240068090) 240068090 | 73 900 грн. |
Генератор бензиновий GENERGY FORMIGAL S 7000W | 73 900 грн. |
Генератор бензиновий GENERGY FORMIGAL S 7 / 6,5 кВт 240068090 | 73 900 грн. |
Генератор бензиновий GENERGY FORMIGAL S 6/6.5 кВт 1 та 3 фази електричний | 73 900 грн. |
Генератор бензиновий GENERGY FORMIGAL S 7/6,5 кВт (240068090) | 75 909 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →