Наручний годинник Casio Baby-G BA-110X-7A1
Відео 16Фото 6 |
Casio Baby-G BA-110X-7A1 |
|
Повний автоматичний календар до 2099 року.
Все, що вам потрібно знати про підсвічування в годинникахВиди сучасного підсвічування у звичайних і розумних годинниках
Різновиди стекол в наручних годинникахПластикове скло, мінеральна або сапфірове? Типи стекол, що використовуються в звичайних і смартгодинниках
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Casio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Casio.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Casio Baby-G BA-110X-7A1
Усі ціни 21 →Годинник Casio Baby-G BA-110X-7A1ER | 6 900 грн. |
Жіночий годинник CASIO BABY-G BA-110X-7A1ER | 6 900 грн. |
Часы Casio BA-110X-7A1ER | 6 900 грн. |
Часы Casio BABY-G Urban BA-110X-7A1ER | 6 900 грн. |
Жіночий годинник Casio BA-110X-7A1ER | 5 486 грн. |
ще 16 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості наручного годинника Casio Baby-G BA-110X-7A1:
- Післясвітіння
- Щогодинний сигнал
- 12/24 годинний формат часу
- Кнопка увімкн./вимк. звукового сигналу
РекомендуємоПорівняти в таблиці →