Наручний годинник Casio Edifice EF-329D-1A
Відео 1Фото 7 |
Casio Edifice EF-329D-1A |
|
Все, що вам потрібно знати про підсвічування в годинникахВиди сучасного підсвічування у звичайних і розумних годинниках
Різновиди стекол в наручних годинникахПластикове скло, мінеральна або сапфірове? Типи стекол, що використовуються в звичайних і смартгодинниках
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Casio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Casio.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Casio Edifice EF-329D-1A
Casio EF-329D-1A | 7 000 грн. |
Чоловічий годинник Casio EF-329D-1A5VDF Срібло\Чорний Нержавіюча сталь | 5 288 грн. |
Чоловічий годинник Casio EF-329D-1A5VDF Чорний | 5 236 грн. |
Чоловічий годинник Casio EF-329D-1A5VDF Срібло\Чорна нержавіюча сталь | 5 236 грн. |
Кварцовий Чоловічий годинник Casio EF-329D-1A5VDF Срібло\Чорний | 5 236 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →