Наручний годинник Casio MTP-1302PD-1A1
Відео 2Фото 7 |
Casio MTP-1302PD-1A1 |
|
Все, що вам потрібно знати про підсвічування в годинникахВиди сучасного підсвічування у звичайних і розумних годинниках
Різновиди стекол в наручних годинникахПластикове скло, мінеральна або сапфірове? Типи стекол, що використовуються в звичайних і смартгодинниках
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Casio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Casio.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Casio MTP-1302PD-1A1
Усі ціни 23 →Чоловічий годинник CASIO MTP-1302PD-1A1VEF | 3 690 грн. |
Casio Casio Standard MTP-1302PD-1A1VEF | 3 990 грн. |
Чоловічий годинник CASIO MTP-1302PD-1A1VEF | 3 380 грн. |
Часы Casio MTP-1302PD-1A1VEF | 3 690 грн. |
Часы Casio TIMELESS COLLECTION MTP-1302PD-1A1VEF | 3 690 грн. |
ще 18 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →