Наручний годинник Casio MTP-1381L-1A
Відео 5Фото 3 |
Casio MTP-1381L-1A |
|
Елегантні та прості механічні чоловічі кварцові годинники зі стрілочним циферблатом і оригінальними календарем, що показує день місяця і день тижня. Являють собою доступний продукт середньої цінової категорії, призначений для широкого кола потенційних покупців, що віддають перевагу компактні розміри корпусу і класичний дизайн. Завдяки стриманому зовнішнім виглядом чудово поєднуються з будь-якими стилями верхнього одягу, відмінно підійдуть до ділового костюма або casual-гардеробу.
Наручний годинник Casio MTP-1381L-1A можуть стати ефектною частиною візуального образ активного і впевненого в собі чоловіка. Порівняно тонкий корпус (9 мм) виготовлений з високолегованої хром-нікель-молібденової нержавіючої сталі AISI 316L, абсолютно інертним стосовно людської шкірі. Стильний чорний стрілочний циферблат з арабськими цифрами відіграє роль контрастною підкладки для трьох класичних стрілок.
Часові позначки і дві основні стрілки отримали люмінесцентну мітку з ефектом тривалого післясвітіння. Для захисту циферблата встановлено міцне мінеральне скло, стійке до утворення подряпин. На руці годинник фіксуються з допомогою солідного і тактильно-приємного шкіряного ремінця з надійною класичною застібкою. Заявлений базовий рівень водонепроникності Water Resistant 50m, що означає стійкість до впливу бризок води і допускає короткочасне занурення на глибину до 1 м.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Casio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Casio.
Купити Casio MTP-1381L-1A
Усі ціни 22 →Годинник Casio MTP-1381L-1AVDF | 2 930 грн. |
Часы Casio MTP-1381L-1AVDF | 2 930 грн. |
Мужские часы Casio MTP-1381L-1A | 2 599 грн. |
Чоловічий годинник Casio MTP-1381L-1A | 2 417 грн. |
Годинник Casio MTP-1381L-1A | 2 370 грн. |