Наручний годинник Casio MTP-V001GL-7B
Відео 5Фото 2 |
Casio MTP-V001GL-7B |
|
Все, що вам потрібно знати про підсвічування в годинникахВиди сучасного підсвічування у звичайних і розумних годинниках
Різновиди стекол в наручних годинникахПластикове скло, мінеральна або сапфірове? Типи стекол, що використовуються в звичайних і смартгодинниках
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Casio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Casio.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Casio MTP-V001GL-7B
Усі ціни 12 →Часы Casio MTP-V001GL-7BUDF | 1 280 грн. |
Мужские часы Casio MTP-V001GL-7B | 1 199 грн. |
Чоловічий годинник Casio MTP-V001GL-7B | 1 115 грн. |
Casio MTP-V001GL-7B | 1 110 грн. |
Чоловічий годинник Casio MTP-V001GL-7B | 1 319 грн. |
ще 7 пропозицій
0 0 1 5 |
Модель універсальна, можна одягати як із повсякденним прикидом, так і з офіційним, суворим. За тривалий час носіння проблем по роботі не було. Рука під ремінцем не сильно потіє. З'явилися невеликі подряпини на корпусі, але вони з часом з'являться, як би ви не берегли годинник. Загалом рекомендую, в цілому добре виглядають і поводяться в щоденному носінні. Зручні, легені, недорогі. Досить скоро стирається і приходить у старий вигляд ремінець, який доводиться часто міняти. Александр Б.: користуюся Casio MTP-V001L-1B кілька місяців |
Показано 1 з 6 відгуків
ще 5 відгуків
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →