Умивальник Catalano Green Lux 55 1FRPGRLX00 550 мм
Фото 8 |
Catalano Green Lux 55 1FRPGRLX00 |
|
Зі зливом у стіну.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Catalano 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Catalano.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Catalano Green Lux 55 1FRPGRLX00 550 мм
Усі ціни 21 →Раковина для ванної Catalano Green Lux 55х38х85h см білий глянсовий 1FRPGR | 60 262 грн. |
Раковина Catalano Green Lux (1FRPGRLX00) | 60 262 грн. |
Catalano Green Lux Mat 55X38 1Frpgrlxbm | 62 960 грн. |
Catalano Green Lux Mat 55X38 1Frpgrlxbm | 64 534 грн. |
Catalano Green Lux Mat 55X38 1Frpgrlxbm | 66 108 грн. |
ще 16 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →