Умивальник Catalano New Zero 50 15037VEN00 500 мм
Фото 3 |
Catalano New Zero 50 15037VEN00 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Catalano 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Catalano.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Catalano New Zero 50 15037VEN00 500 мм
Усі ціни 8 →Умивальник на стільницю Catalano Verso 50 см 15037VEN00 | 13 959 грн. |
Раковина накладна на стільницю Catalano New Zero 50 х 37 см 15037VEN00 | 9 000 грн. |
Раковина керамічна 50 см Catalano Verso (15037VEN00) | 13 959 грн. |
Умивальник на стільницю Catalano Verso 50 (15037VEN00) | 11 800 грн. |
Раковина Catalano VERSO 50x37x15h, біла 15037VEN00 | 13 959 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →