Умивальник Catalano Sfera 55 550 мм
Catalano Sfera 55 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Catalano 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Catalano.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Catalano Sfera 55 550 мм
Раковина накладна полувстраіваемие Catalano Sfera 55х35 білий 155ASFN00 | 10 853 грн. |
Раковина керамічна 55 см Catalano Sfera (155ASF00) | 6 122 грн. |
Накладний умивальник Catalano Sfera 550 x 330 155ASF00 | 6 122 грн. |
Умивальник накладний Catalano Sfera 550 x 330 арт.155ASF00 155ASF00 | 6 122 грн. |
Раковина керамічна 55 см Catalano Sfera (155ASFN00) | 10 853 грн. |
Додаткові функції і можливості умивальника Catalano Sfera 55:
- Додатково комплектується донний клапан 5PIHA00
РекомендуємоПорівняти в таблиці →