Умивальник Catalano New Light 45 450 мм (145LI00)
Фото 5 |
Catalano New Light 45 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Catalano 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Catalano.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Catalano New Light 45 450 мм
Усі ціни 6 →Раковина підвісна Catalano NEW LIGHT 45x34 см біла 145LI00 | 6 747 грн. |
Раковина підвісна Catalano NEW LIGHT 45x34 см біла 145LI00 | 4 550 грн. |
Раковина підвісна Catalano New Light 45 білий (145LI00+Z3442) 145LI00+Z344 | 6 747 грн. |
Раковина керамічна 45 см Catalano New Light (145LI00) | 6 747 грн. |
Підвісний умивальник Catalano New Light 45 (145LI00) | 5 700 грн. |
Раковина підвісна Catalano NEW LIGHT 45x34 см біла 145LI00 | 6 747 грн. |
Модификації Catalano New Light 45
Ціни на Catalano New Light 45 |
---|---|---|---|---|
Catalano New Light 45 450 мм | від 4 550 грн. | 6 пропозицій | ||
Catalano New Light 55 550 мм | від 5 500 грн. | 7 пропозицій | ||
Catalano New Light 62 620 мм | від 8 100 грн. | 5 пропозицій | ||
Catalano New Light 67 670 мм | від 8 600 грн. | 5 пропозицій | ||
Catalano New Light 80 800 мм | від 7 510 грн. | 8 пропозицій | ||
Catalano New Light 100 1000 мм | від 9 700 грн. | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →