Умивальник Catalano New Zero 60 16037ZE00 600 мм
Фото 5 |
Catalano New Zero 60 16037ZE00 600 мм800 мм |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Catalano 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Catalano.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Catalano New Zero 60 16037ZE00 600 мм
Раковина для ванної вбудована Catalano New Zero 60х37 16037ZE00 | 9 889 грн. |
Раковина, що вбудовується під стільницю Catalano New Zero 60 х 37 см 16037 | 6 300 грн. |
Раковина накладна Catalano Zero білий (16037ZE00Z546883) 16037ZE00Z546883 | 9 889 грн. |
Раковина керамічна 60 см Catalano NEW ZERO, bianco lucido (16037ZE00) | 9 889 грн. |
Умывальник Catalano New Zero 60х37 16037ZE00 | 9 889 грн. |
Модификації Catalano New Zero 60 16037ZE00
Ціни на Catalano New Zero 60 16037ZE00 |
---|---|---|---|---|
Catalano New Zero 60 16037ZE00 600 мм | від 6 300 грн. | 5 пропозицій | ||
Catalano New Zero 80 18037ZE00 800 мм | від 8 550 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →