Умивальник Catalano Horizon 100 1100HZ00 1000 мм
Фото 9 |
Catalano Horizon 100 1100HZ00 1000 мм1250 мм |
|
Отвір під змішувач вказано на кресленні. Рушникотримач купується окремо.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Catalano 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Catalano.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Catalano Horizon 100 1100HZ00 1000 мм
Усі ціни 13 →Раковина підвісна Catalano Horizon 100 см сірий матовий 1100HZCS | 31 380 грн. |
Раковина підвісна Catalano Horizon 100 х 50 см, Glossy white (білий глянсо | 13 100 грн. |
Раковина підвісна Catalano Horizon білий (1100HZ00) 1100HZ00 | 22 134 грн. |
Раковина підвісна Catalano Horizon 100x50 см. білий глянсовий (1100HZ00) | 22 134 грн. |
Раковина Catalano HORIZON 100x50, білий 1100HZ00 | 22 134 грн. |
ще 8 пропозицій
Модификації Catalano Horizon 100 1100HZ00
Ціни на Catalano Horizon 100 1100HZ00 |
---|---|---|---|---|
Catalano Horizon 100 1100HZ00 1000 мм | від 13 100 грн. | 13 пропозицій | ||
Catalano Horizon 125 1125HZ00 1250 мм | від 28 132 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →