Похідний ніж Civivi Chevalier C20022-2 (C20022-2)
Відео 10Фото 16 |
Civivi Chevalier C20022-2 |
|
Що таке твердість ножа HRC?Розбираємось, що означає показник клинка HRC і як він допоможе вибрати ніж
Чим мультитул відрізняється від швейцарського ножа?Який багатофункціональний інструмент підійде саме вам: мультитул або «швейцарець»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Civivi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Civivi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Civivi Chevalier C20022-2
Усі ціни 16 →Civivi Chevalier C20022-2 | 4 000 грн. |
Карманный нож Civivi Chevalier темно-зеленый C20022-2 | 4 000 грн. |
Ніж складаний Civivi Chevalier C20022-2 | 4 000 грн. |
Ніж Civivi Chevalier Darkwash Dark Green Micarta (C20022-2) | 4 000 грн. |
Ниж Civivi Chevalier Darkwash Dark Green Micarta (C20022-2) C20022-2 | 4 000 грн. |
ще 11 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →