Литий диск CMS C28 7,5x19/5x114,3 ET35 DIA66,1
Відео 2Фото 18 | від 9 792 до 12 389 грн. Порівняти ціни 8 →Діаметр (R):19 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):66.1 мм Виліт (ET):35 мм |
Модифікації CMS C28 40
Характеристики
CMS C28 7,5x19/5x114,3 ET35 DIA66,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог CMS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі CMS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити CMS C28 7,5x19/5x114,3 ET35 DIA66,1
Сортувати
CMS C28 DB Diamant Schwarz (R19 W7.5 PCD5x114.3 ET35 DIA66.1) | 10 899 грн. |
CMS C28 (7.5J x 19 5x114.3 ET35 DIA66.1) DMB Diamant Schwarz Matt На замов | 11 471 грн. |
CMS C28 Racing Silver R19 W7.5 PCD5x114.3 ET35 DIA66.1 | 11 379 грн. |
Диски CMS C28 7,5x19 5x114,3 ET35 DIA66,1 (diamond black) (1002253617) | 10 371 грн. |
CMS C28 SR Racing Silber (R19 W7.5 PCD5x114.3 ET35 DIA66.1) | 10 299 грн. |
CMS C28 (7.5J x 19 5x114.3 ET35 DIA66.1) Silver На замовлення з Європи. | 10 768 грн. |
CMS C28 Diamond Black R19 W7.5 PCD5x114.3 ET35 DIA66.1 | 12 389 грн. |
Диски CMS C28 7,5x19 5x114,3 ET35 DIA66,1 (racing silver) (1002259796) | 9 792 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі