Литий диск CMS C32 7,5x19/5x112 ET32 DIA66,6
Відео 1Фото 12 | від 10 867 до 12 041 грн. Порівняти ціни 3 →Діаметр (R):19 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):66.6 мм Виліт (ET):32 мм |
Модифікації CMS C32 19
Характеристики
CMS C32 7,5x19/5x112 ET32 DIA66,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог CMS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі CMS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити CMS C32 7,5x19/5x112 ET32 DIA66,6
CMS C32 AERO DB Diamant Schwarz Glanz (R19 W7.5 PCD5x112 ET32 DIA66.6) | 11 499 грн. |
CMS C32 (7.5J x 19 5x112 ET32 DIA66.6) DMB Diamant Schwarz Matt На замовле | 12 041 грн. |
Диски CMS C32 Aero 7,5x19 5x112 ET32 DIA66,6 (gloss diamond black) (100233 | 10 867 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі