Літня шина Continental ContiPremiumContact 2 205/55 R17 91V
Відео 6Фото 7 |
Виберіть розмір шин
Continental ContiPremiumContact 2 205/55 R17 91V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Continental 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Continental.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Continental ContiPremiumContact 2 205/55 R17 91V
Усі ціни 25 →Continental ContiPremiumContact 2 205/55 R17 91V FR | 3 510 грн. |
CONTINENTAL Літня шина CONTINENTAL PremiumContact 2 205/55R17 91V | 4 816 грн. |
Continental ContiPremiumContact 2 (205/55R17 91V) | 3 590 грн. |
Літня шина CONTINENTAL PremiumContact 2 205/55R17 91V | 4 451 грн. |
CONTINENTAL ContiPremiumContact 2 205/55R17 91V | 3 697 грн. |
ще 20 пропозицій
2 6 17 28 |
Хороша збалансована гума, поводиться дуже гідно на будь-яких швидкостях і покриттях, якщо дороги без вибоїн і їздите акуратно, не чіпляєте бардюри, беріть не пошкодуєте. Тиха, щодо м'яка, добре тримає дорогу на швидкості та в поворотах, чіпка на сухому асфальті. Єдиний мінус слабкі боковини, на 3х з 4х колесах є нерівності та грижі. користуюся Continental ContiPremiumContact 2 215/60 R16 95H більше року |
Показано 1 з 62 відгуків
ще 10 відгуків
Сергей
8 лютого 2011, 10:35
На лачетти что взять? #
195/65R15 или 205/65R15 какой размер оптимальнее, а то на штатных сильно ямки слышно
Відеоогляди
Модификації Continental ContiPremiumContact 2 205/55 R17 91V
Ціни на Continental ContiPremiumContact 2 205/55 R17 91V |
---|---|---|---|---|
Continental ContiPremiumContact 2 205/55 R17 91V | від 3 510 грн. | 25 пропозицій | ||
Continental ContiPremiumContact 2 205/55 R17 91V BMW/Mini | від 3 787 грн. | 13 пропозицій | ||
Continental ContiPremiumContact 2 205/55 R17 91V Run Flat | від 4 580 грн. | 5 пропозицій | ||
Continental ContiPremiumContact 2 205/55 R17 91V Run Flat BMW/Mini | від 5 335 грн. | 9 пропозицій | ||
Continental ContiPremiumContact 2 205/55 R17 95H | від 17 622 грн. | 1 пропозиція | ||
Continental ContiPremiumContact 2 205/55 R17 95V | від 3 702 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →